Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорcинг» - надійний партнер для Вашого бізнесу

Вітаємо Вас на сайті компанії. Ми раді, що Ви вибрали саме наш сайт і сподіваємося , що він буде Вам корисний.

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» - незалежна українська аудиторська компанія, заснована в 2006 році. Вона включена до реєстру суб'єктів аудиторської діяльності. Свідоцтво про внесення до Реєстру суб'єктів аудиторської діяльності № 4205.

У компанії підібраний високопрофесійний штат співробітників. Наш колектив досвідчених бухгалтерів, юристів та аудиторів, допоможе правильно підібрати систему оподаткування, розробити оптимальну схему організації ведення бухгалтерського та податкового обліку, надати послуги постановки обліку і відновлення обліку, надати консультації та рекомендації з оподаткування та оптимізації податкового навантаження. Компанія спеціалізується на бухгалтерському супроводі господарської діяльності підприємств і підприємців в Києві та на всій території України. Високі стандарти якості послуг і досвід успішного супроводження підприємств забезпечують компанії продуктивну співпрацю, як з українськими, так і з міжнародними компаніями.

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» - надійний експерт, що надає професійні послуги для підприємств (ПП, ТОВ, ВАТ, ЗАТ) і приватних підприємців ( ФОП, СПД) в наступних сферах:

Послуги які надаються компанією  "Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг"

Аудиторські послуги   Бухгалтерський супровід для підприємств та підприємців
       
    Бухгалтерський супровід для Юр. осіб   Бухгалтерський супровід для Фіз. осіб
   
         
Консалтингові послуги   Юридичний супровід для підприємств та підприємців
       
    Юридичні послуги для Юр. осіб   Юридичні послуги для Фіз. осіб
   

Якісне ведення бухгалтерського обліку, зважена податкова політика, своєчасно надана бухгалтерська та юридична консультації, забезпечені компанією «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» - запорука економічної стабільності Вашого підприємства в будь-який час!

Допоможемо вирішити конфліктні ситуації з податковими органами, підготувати документацію з оскарження рішень контролюючих органів. Надамо консультації, при отриманні податкового повідомлення, при виїмці документації, обшук в офісі та інших процесуальних діях.

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» - гарантує конфіденційність і збереження комерційної таємниці.

10 лет опыта

  • Квалифицированный
    персонал
  • Разумная цена-качество
  • Конфиденциальность
есв 22% ндфл 18% военный сбор 1.5%
единый налог 5% налог на прибыль 18% ндс 20%

10 лет опыта

  • Квалiфiкований
    персонал
  • Розумна цiна-якiсть
  • Конфіденційність
есв 22% пдфо 18% вiйськовий сбiр 1.5%
єдиний податок 5% податок на прибуток 18% пдв 20%