Постановка обліку Фізичних осіб

При реєстрації власного бізнесу підприємцем, його реорганізації або при розширенні сфери діяльності виникає необхідність у постановці документообігу, бухгалтерського та податкового обліку. Процес постановки обліку носить разовий характер. Надалі можуть статися незначні зміни, але, як правило, поставлена на початку роботи система обліку працює протягом довгого часу.

Якщо на початку діяльності підприємця залишити питання постановки обліку недоторканим, система обліку все одно буде побудована. Її створять Ваші співробітники (штатний або приходящий бухгалтер, обліковець, менеджери) на їхніх ділянках в силу їх знань, відповідальності і професійних компетенцій. Як правило, результатом некерованого процесу стає облік, який не дозволяє зацікавленим особам, власнику отримувати необхідну їм інформацію, а також сприяє збільшенню помилок на окремих ділянках обліку. Може спричинити штрафні санкції і фінансові втрати.

Саме тому підприємці, як і підприємства, в першу чергу змушені займатися постановкою документообігу, обліку та звітності, і лише потім вживати заходів з питань, пов'язаних з організацією обліку господарських операцій та приведенням його у відповідність до вимог законодавства. Нехай постановка не так об'ємна, як у підприємця, але вона неминуча.

Постановка документообігу та обліку є необхідною процедурою: рано чи пізно доведеться займатися і документами і звітністю підприємця. Краще налаштувати їх відразу, ніж потім відновлювати втрачене, латаючи «дірки» і усуваючи невиправдані ризики фінансових втрат. При правильній постановці обліку підприємець отримує можливість аналізу свого бізнесу, обсягів реалізації, витратної частини і, як наслідок - прибутку, рентабельності.

Останнім часом ця послуга стає особливо актуальною. Розширення бізнесу приватного підприємця змушує його залучати зовнішніх фахівців для вирішення цілого ряду питань, пов'язаних з конкретно сформованою ситуацією (необхідністю надання ПДВ покупцям, перевищенням обігу понад допустимого на єдиному податку і т.п.). Наприклад, до нас звернувся приватний підприємець на єдиному податку. Він відкрив три магазини і здійснював торгівлю товаром від свого імені, не перевищуючи ліміт обороту за рік. Хотів розширити свою мережу, впорядкувати свою діяльність, оскільки не раз виникало питання - як у трьох магазинах підприємця він може працювати один, що вже стало «турбувати податкового інспектора». У нього виникла потреба в торгівлі дрібним оптом юридичним особам з наданням ПДВ. Одночасно довелося вирішувати питання формування організаційної структури та вибору оптимальної схеми оптимізації. Прийняте рішення допомогло уникнути підприємцю штрафних санкцій, легалізувати новий вид діяльності, прийняти на роботу в магазини офіційно найманих працівників і посилити контроль матеріальних цінностей, уклавши з продавцями договору про матеріальну відповідальність і т.п.

Коли ж виникає необхідність постановки документообігу та обліку підприємця?

Постановка учета Физ.лиц

Організація постановки бухгалтерського та податкового обліку в першу чергу виникає:

Навіщо потрібна постановка обліку підприємцю?

Постановка обліку у підприємця дозволяє:

 • організувати ведення бухгалтерського і податкового обліку з мінімальними фінансовими ризиками;
 • уникнути донарахування штрафних санкцій з обліку та звітності підприємця;
 • контролювати нарахування та своєчасну сплату податків;
 • скоротити витрати на кадрові ресурси;
 • контролювати господарські операції підприємця, у т.ч. витрати, що впливає на фінансові показники бізнесу. Перш за все контроль впливає на рентабельність діяльності підприємця.

Постановка обліку підприємця - це комплекс послуг, метою яких є проектування та впровадження у підприємця системи ведення документообігу, бухгалтерського та податкового обліку, у повній відповідності з законодавством України.

Які види постановки обліку для підприємців пропонує компанія?

Наша компанія пропонує два види постановки обліку:

1. Постановка обліку з нуля

Пропонується новозареєстрованим підприємцям вибрати оптимальну систему оподаткування, Розробити облікову та кадрову політику, організувати грамотне ведення бухгалтерського обліку в подальшому. Постановка бухгалтерського обліку з нуля нашими фахівцями допоможе Вам уникнути помилок у веденні обліку і, отже, можливих санкцій та штрафів.

 В результаті роботи з постановки обліку з нуля Ви отримаєте компетентно вибудувану систему бухгалтерського обліку, що включає в себе:

 • докладний опис документообігу,
 • схеми відображення господарських операцій в обліку,
 • облікову політику,
 • порядок формування облікових регістрів і бухгалтерської (податкової) звітності.

2. Постановка урахування чинного підприємця

Послуга постановки бухгалтерського та податкового обліку підприємця нашими фахівцями включає в себе комплекс заходів, серед яких можна виділити наступні:

 • Підготовчі заходи
  • вивчення, аналіз, оцінка специфіки діяльності, організаційної структури, документообігу, технічної бази підприємця, оподаткування, застосовуваної оптимізації та податкового планування.
 • Постановка документообігу, бухгалтерського та податкового обліку
  • розробка ефективної облікової, кадрової політики, оптимального документообігу;
  • формування схеми оптимізації оподаткування;
  • регламентація роботи бухгалтерської служби, при необхідності - створення посадових інструкцій співробітників бухгалтерії (якщо існує необхідність у декількох бухгалтерів);
  • визначення регламенту обліку та зберігання документації;
  • формування робочого плану рахунків бухгалтерського та податкового обліку;
  • розробка системи бухгалтерського та податкового обліку
  • розробка необхідних форм первинних документів, облікових регістрів, бухгалтерської звітності
 • Заходи, завершальні постановку бухгалтерського обліку на підприємстві
  • впровадження системи бухгалтерського та податкового обліку в діяльність підприємця;
  • автоматизація обліку;
  • навчання персоналу;
  • відновлення обліку при необхідності;
  • Консультаційні послуги.

При постановці обліку ми вивчимо специфіку діяльності Вашого бізнесу, його організаційну структуру, поточний стан документації та обліку, оподаткування. Виходячи з особливостей діяльності, ми розробимо систему бухгалтерського і податкового обліку, яка повністю буде відповідати Вашим потребам та вимогам чинного законодавства.

Постановка бухгалтерського обліку підприємця

Одна з найпоширеніших послуг компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг», що пропонує повний спектр бухгалтерських послуг.
Постановка обліку може здійснюватися як комплексно, по всіх перерахованих напрямках, так і виражатися в систематизації конкретного об'єкта обліку. Наприклад, можна підготувати систему обліку підприємця цілком, можна замовити тільки розробку облікової політики або документообігу.

При наданні даної послуги нашими фахівцями ми розробимо для Вас загальну схему ведення бухгалтерського та податкового обліку, оптимізуємо оподаткування, створимо умови для грамотного ведення бухгалтерського та податкового обліку, формуючого повну, достовірну інформацію про діяльність підприємця, що дозволяє уникнути помилок, які можуть негативно позначитися на фінансовому благополуччі. Правильна постановка бухгалтерського обліку допоможе Вам уникнути податкових санкцій у зв'язку з некоректним обліком або відсутністю обліку, а так само підвищить ефективність та прозорість роботи бухгалтерів.

Скориставшись нашою послугою з постановки бухгалтерського обліку, Ви отримаєте оптимальну схему яка дозволить контролювати результати Вашої діяльності, приймати своєчасні управлінські рішення на основі оперативних даних бухгалтерії, досягати високих показників рентабельності шляхом мінімізації витрат.

Орієнтовна вартість на послуги вказана у розділі ціни. Звертаємо увагу, вартість постановки бухгалтерського та податкового обліку для підприємця в бухгалтерській компанії "Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» індивідуальна для кожного замовника.

Вартість послуг

Вартість залежить від наступних факторів:

 • обсяг наданих послуг. Постановка обліку може бути як комплексною, так і за окремими напрямами;
 • обсягів діяльності підприємця, що замовляє послугу постановки бухгалтерського обліку;
 • характеру діяльності;
 • податкового режиму та інші фактори.

Крім постановки обліку ми готові запропонувати Вам:

При правильному підході в бухгалтерському та податковому обліку Ви можете бути спокійні при перевірці контролюючими органами. Правильна постановка обліку підприємця - це гарантія відсутності штрафних санкцій, ефективний документообіг, збільшення продуктивності праці працівників і зниження ризику виникнення можливих помилок.

Дуже часто у підприємця відсутня бухгалтера або у бухгалтера відсутній досвід для постановки бухгалтерського та податкового обліку. У такому випадку існує єдино правильний вибір - звернутися до професіоналів. Звертайтеся і Ви зможете досягти нового рівня розвитку Вашого бізнесу.

Останні новини
Як працювати в «білу»: офіційне працевлаштування п...
Як працювати в «білу»: офіційне працевлаштування персоналу, РРО, нульові декларації, майно

Як працювати в «білу» Українська влада вживає заходів із виводу економіки з «ті [ ... ]

Інформація про бенефіціарів. Новини!...
Інформація про бенефіціарів. Новини!

Законопроєкт щодо продовження строків інформування про бенефіціарів не розглян [ ... ]

Чи може ДПС оштрафувати за перевірений період?...
Чи може ДПС оштрафувати за перевірений період?

Чи може ДПС оштрафувати! ДПС інформує, що згідно з пп. 75.1.3 ПКУ

Перенесення строків інформування про бенефіціарів ...
Перенесення строків інформування про бенефіціарів підтримано!

Перенесення строків інформування про бенефіціарів! Граничним терміном подання  [ ... ]

Як зберігати первинні документи в електронній форм...
Як зберігати первинні документи в електронній формі?

Зберігання первинних документів в електронній формі! ДПС розповідає, що відпові [ ... ]

Податкову та фінансову звітність потрібно зберігат...
Податкову та фінансову звітність потрібно зберігати 5 років!

Звітність потрібно зберігати 5 років! Україна була перевірена на предмет дотрим [ ... ]

За недостовірну інформацію про бенефіціарів штраф ...
За недостовірну інформацію про бенефіціарів штраф до 51 тис. грн!

Штраф за недостовірну інформацію про бенефіціарів ! Вже незабаром ВРУ повинні р [ ... ]

Форму звіту для «нульового декларування» затвердже...
Форму звіту для «нульового декларування» затверджено!

Форма звіту для «нульового декларування»! З 1 вересня 2021 року по 01 вересня 2022 рок [ ... ]

Нульове декларування в Україні!...
Нульове декларування в Україні!

Нульове декларування! Ця стаття присвячена введеному в дію Закону України №1539-IX [ ... ]

Популярні публікації
РРО для ФОП з 2020 року, коли застосовувати, як пр...
РРО для ФОП з 2020 року, коли застосовувати, як працювати, та про які штрафи потрібно знати

З 2020 РОКУ, КОЛИ ФОП ЗАСТОСОВУВАТИ РРО, ЯК ПРАЦЮВАТИ З РРО, ТА ЯКІ ШТРАФИ ПРИ ВИКОРИ [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2020 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2020 рік

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2020 роціsp;]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

Здача річної звітності 2020!
Здача річної звітності 2020!

Здача річної звітності! п помиляються, що здають звітність ті [ ... ]

Найняти співробітника або укласти ЦПД!...
Найняти співробітника або укласти ЦПД!

Кого найняти, співробітника, укласти договір з ФОП або укласти ЦПД (Цивільно-прав [ ... ]

Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при...
Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при перевірці за місцем реалізації товарів?

Штрафи за відсутність первинних документів! Відповідно частини другої t19" target="_blank" rel="noindex">статті 19  [ ... ]

Нові перевірки діють вже з 31 грудня!...
Нові перевірки діють вже з 31 грудня!

Новий порядок перевірок Держпраці діє з 31 грудня!!! nbsp;... ]

Як оформити співробітника і заощадити на податках?...
Як оформити співробітника і заощадити на податках?

Як краще оформити співробітника в 2019 році??
ника [ ... ]

Юрособам в 2020 році потрібно оновити іформацію пр...
Юрособам в 2020 році потрібно оновити іформацію про власників!

Інформацію про бенефіціарів в ЄДР слід оновити в 2020 році! Подання держреєстрато [ ... ]