Реєстрація ФОП, СПД. Реєстрація приватних підприємців

Регистрация частных предпринимателей

Реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності (СПД) - процес набагато більш простий і зрозумілий, ніж, наприклад, реєстрація юридичної особи, а, отже, і вартість реєстрації в кілька разів дешевше. На сьогоднішній день СПД є одним з найбільш зручних варіантів ведення бізнесу, особливо це стосується тих, хто тільки починає свою комерційну діяльність і не має достатнього початкового капіталу.

Реєстрація ФОП (фізичної особи-підприємця) - Приватного підприємця, якого інакше називають ФОП (фізична особа-підприємець) - більш вигідна з податкової точки зору. У чому полягає вигода? У тому, що підприємець не зобов'язаний платити податок на прибуток, який становить 18%, а також ФОП не оплачує ряд інших податків, зборів, які оплачують юридичні особи. Складання звітності для фізичної особи-підприємця набагато простіше, ніж у юридичної особи. Більшість підприємців звітність надають в податкові органи один раз в рік, що економить ресурси і дозволяє скористатися послугами віддалених бухгалтерів і бухгалтерських компаній.

Іноді для оптимізації оподаткування юридичної особи, реєструють одного або декількох підприємців. Розподіл доходів між підприємством і підприємцем дозволяє значно заощадити на податках.

Реєстрація СПД в Києві і подальша здача звітності до відповідних податкових інстанції повинна відбуватися за місцем проживання фізичної особи, яка зазначена в його паспортних даних.

Реєстрація Фіз. особи - підприємця 

 У вартість послуги з реєстрації фізичної особи - підприємця включені: 

 • безкоштовна консультація майбутнього підприємця з метою вибору: видів діяльності,  системи оподаткування ФОП, вибору оптимальної групи для ведення підприємницької діяльності;
 • підготовка необхідних документів для реєстрації;
 • державна реєстрація підприємця в районній державній адміністрації;
 • постановка на облік в податкову службу; 
 • подача заяви на отримання свідоцтва платника єдиного податку (за домовленістю);
 • виготовлення печатки (за домовленістю).

Присутність реєстрованого підприємця необхідно лише у нотаріуса при оформленні довіреності та її нотаріальної фотокопії. Всі інші процедури виконають наші співробітники самостійно.

Вартість реєстрації підприємця в Києві

 

Реєстрація ФОП онлайн
ЦІНА 1200 грн.
Реєстрація ФОП в Києві
ЦІНА 1800 грн.
Реєстрація ФОП в Києві під ключ
ЦІНА 2100 грн.
 • Онлайн консультації
 • Щоб зареєструватися Вам
  необхідний електронну ключ (ЕЦП)
 • Отримати можна в будь-який податкової як фіз особа
 • Або будучи клієнтом банку (Приват Банк, Ощадбанк) Вам його видають
 • Ми подаємо в електронному вигляді запит
  на витяг з єдиного податку
 • Консультація з вибору КВЕД
 • Консультація по веденню діяльності
 • Консультація по оптимізації
  оподаткування
 • Підготовка документів для реєстрації
  ФОП, єдиного податку, книги
 • Реєстрація підприємця
 • Отримання Виписки
 • Отримання єдиного податку
 • Реєстрація книги
 • Консультація з вибору КВЕД
 • Консультація по веденню діяльності
 • Консультація по оптимізації
  оподаткування
 • Підготовка документів для реєстрації
  ФОП, єдиного податку,
  книги і Запитів на витяг
 • Реєстрація підприємця
 • Отримання Виписки
 • Отримання єдиного податку
 • Реєстрація книги
 • Отримання витягу на єдиному податку

Ви зарєестрований підприємець

+

Самостійно забираєте книгу
і виписку з податкової

 

Ви зарєестрований підприємець

на єдиному податку

+

самостійно забираєте

зареєстровану книгу з податкової

Ви зарєестрований підприємець

на єдиному податку

+

отримали готові документи:

 • виписку
 • книгу доходів
 • витяг з єдиного податку

Для реєстрації підприємця необхідні такі документи 

 • копія паспорта; 
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера майбутньому підприємцю;
 • нотаріальна довіреність і завірена копія для реєстрації підприємця.

Для реєстрації фізичної особи, необхідна наступна інформація: 

 • види діяльності реєстрованого підприємця;
 • номер телефону для вказівки в документації;
 • система оподаткування реєстрованого підприємця.

Терміни надання послуг з реєстрації підприємця (реєстрація ФОП в Києві): 3-6 робочих днів з дня отримання необхідної документації з урахуванням доручення та інформації для виконання послуги. 

В результаті виконаних послуг замовнику надається повний пакет документів і друк зареєстрованого підприємця (при необхідності).

Вартість послуг реєстрації для приватних підприємців, Ви можете дізнатися з прайс-листа нашої компанії. ›› 

Крім послуги реєстрації ФОП, фахівці нашої компанії можуть надати послуги з реєстрації змін до установчих документів юридичних и фізичних осіб , допомога в складанні договорів, аналіз договорів, ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємця.

Хто може стати фізичною особою підприємцем (ФОП)

Фізична особа офіційно стає підприємцем з дня реєстрації в адміністрації. Підприємець реєструється тільки за адресою реєстрації (прописки) і в іншому районі зареєструватися не має права. Підприємцем може стати громадянин України, іноземний громадянин, якщо у нього є довідка про наявність ідентифікаційного коду України і вид на проживання на території України. Фізичній особі, яка має статус підприємця, необхідно розрізняти тонку грань між статусом фізичної особи і статусом фізичної особи - підприємця. Кожна людина незалежно від роду діяльності, матеріального статусу, статі і інших інших чинників від народження є фізичною особою. Даний статус людина здобуває поза своєю волею при народженні. Людина протягом життя користується тими чи іншими правами, обов'язками або соціальними благами, в залежності від громадянства і законодавства держави, громадянином якої він є. Статус фізичної особи підприємця, громадянин набуває добровільно з моменту реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності.

Зареєструватися фізичною особою - підприємцем мають право особи, які досягли 16 років (але в разі, якщо заявник - особа у віці від 16 до 18 років, державному реєстратору необхідно надати нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування).

Статус фізичної особи і статус фізичної особи підприємця різні, у кожного з них свої права і обов'язки. Підприємцю необхідно розуміти, що не всі витрати фізичної особи можуть вважатися витратами підприємця (навіть якщо вони є видатками одного і того ж особи). Відповідно, не всі доходи фізичної особи одночасно є доходами підприємця. Наприклад, дохід від продажу автомобіля, що належить фізичній особі підприємцю не є доходом підприємця, а є доходом громадянина, якщо звичайно підприємець не провадить на постійній основі роздрібну торгівлю автомобілями. Цю тонку грань потрібно розуміти і враховувати підприємцям, особливо платникам загальної системи оподаткування. Про це потрібно пам'ятати коли відбувається реєстрація СПД в Києві.

Хто не може бути приватним підприємцем

Приватними підприємцями не можуть бути військовослужбовці, державні службовці, народні депутати, а також особи, яким за рішенням суду заборонено займатися підприємницькою діяльністю.

Відповідальність Фізичної особи - підприємця 

Фізична особа - підприємець відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю , всім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення.    

Фізична особа - підприємець , яка перебуває у шлюбі, відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм особистим майном і часткою у праві спільної сумісної власності подружжя, яка належатиме їй при поділі цього майна.

Переваги Фізичної особи-підприємця перед Юридичною особою

У фізичної особи-підприємця є ряд переваг: відсутність необхідності вести бухгалтерський облік через спрощеної системи оподаткування , звільнення від застосування РРО. Переваги Фізичних особи перед Юридичною особою , дивіться на сторінці "Загальна інформація" . Не можна не відзначити, що в рамках Податкового Кодексу України повна відсутність обліку не вітається. Підприємцю слід вести облік в рамках необхідного мінімуму, щоб забезпечити складання та подання податкової звітності . Це не стосується підприємців-платників ПДВ, до яких пред'являються особливі вимоги щодо ведення обліку та звітності. Підприємцю не обов'язково мати печатку і відкривати розрахунковий рахунок у банку. Основною перевагою підприємця - платника єдиного податку вважається можливість роботи з готівковими коштами без застосування РРО. Підприємці на загальній системі оподаткування та юридичні особи при роботі з готівковими коштами в більшості випадків зобов'язані використовувати касові апарати. Більш детально питання переваг і недоліків розглядався в наших статтях, які, Ви можете прочитати на нашому сайті. У них докладно розглядається реєстрація ФОП в Києві.

 

 

Останні новини
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! bsp;... ]

Порядок ведення товарного обліку для ФОП!...
Порядок ведення товарного обліку для ФОП!

Порядок ведення товарного обліку! Порядок набирає чинності через 10 днів з дня йо [ ... ]

ПРРО та як його вибрати?
ПРРО та як його вибрати?

ПРРО та як його вибрати? ПРРО є програмним реєстратором розрахункових операцій,  [ ... ]

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РР...
Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО до 2023 року!

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО! Вже з 2022 року всі платники [ ... ]

Підтверджувати відомості про бенефіціарів вперше б...
Підтверджувати відомості про бенефіціарів вперше буде потрібно в 2023 році!

Підтверджувати відомості про бенефіціарів потрібно в 2023 році! Вже з 10 жовтня діє [ ... ]

Як податкова виявляє приховані доходи ФОП за допом...
Як податкова виявляє приховані доходи ФОП за допомогою звітності?

Як податкова виявляє приховані доходи ФОП? Результати фінмоніторингу, нещодавн [ ... ]

Як правильно вести Головну книгу?...
Як правильно вести Головну книгу?

Як вести Головну книгу? 21 липня 2021 року Міністерство фінансів України видало нак [ ... ]

Повідомлення надсилатимуть на офіційну електронну ...
Повідомлення надсилатимуть на офіційну електронну адресу ФОП або ТОВ!

Повідомлення надсилатимуть на офіційну електронну адресу! Всі ФОП та підприємс [ ... ]

Чи можна не відкривати рахунок у банку, якщо Ви ФО...
Чи можна не відкривати рахунок у банку, якщо Ви ФОП?

Чи можна не відкривати рахунок у банку! ДПС повідомляють, що розрахунки між юрид [ ... ]

Популярні публікації
РРО для ФОП з 2020 року, коли застосовувати, як пр...
РРО для ФОП з 2020 року, коли застосовувати, як працювати, та про які штрафи потрібно знати

З 2020 РОКУ, КОЛИ ФОП ЗАСТОСОВУВАТИ РРО, ЯК ПРАЦЮВАТИ З РРО, ТА ЯКІ ШТРАФИ ПРИ ВИКОРИ [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2020 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2020 рік

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2020 роціsp;]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

Здача річної звітності 2020!
Здача річної звітності 2020!

Здача річної звітності! п помиляються, що здають звітність ті [ ... ]

Найняти співробітника або укласти ЦПД!...
Найняти співробітника або укласти ЦПД!

Кого найняти, співробітника, укласти договір з ФОП або укласти ЦПД (Цивільно-прав [ ... ]

Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при...
Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при перевірці за місцем реалізації товарів?

Штрафи за відсутність первинних документів! Відповідно частини другої t19" target="_blank" rel="noindex">статті 19  [ ... ]

Нові перевірки діють вже з 31 грудня!...
Нові перевірки діють вже з 31 грудня!

Новий порядок перевірок Держпраці діє з 31 грудня!!! nbsp;... ]

Як оформити співробітника і заощадити на податках?...
Як оформити співробітника і заощадити на податках?

Як краще оформити співробітника в 2019 році??
ника [ ... ]

Фінансовий моніторинг для підприємця...
Фінансовий моніторинг для підприємця

Фін.Моніторінг.
гроші на картку? Як купити квартиру, машину і не заг [ ... ]