Як розпочати роботу

У цьому розділі ми відповімо на питання, які цікавлять Вас в першу чергу.

Як почати співпрацювати з Нашою компанією?

Розпочати легко - зателефонуйте за номером (044) 362-02-16 або «залишіть заявку». Розповівши про свою компанію, ви дізнаєтесь вартість послуг, та отримаєте договір на бухгалтерське обслуговування. До бухгалтерського супроводу ми зможемо приступити відразу. Договір на бухгалтерський супровід може бути підписаний як у нас в офісі, так і висланий електронною поштою.


Що впливає на вартість бухгалтерського обслуговування?

Вартість бухгалтерського обслуговування формується, залежно від кількості господарських операцій у вашій компанії, складності окремих ділянок обліку. Все залежить від виду діяльності, обсягу первинних документів, кількості співробітників, наявності зовнішньоекономічної діяльності, специфічних і трудомістких операцій.


Яка середня вартість бухгалтерського обслуговування у Вашій компанії?

З попередніми цінами і повним переліком послуг, що надаються нашою компанією, можна ознайомитися в розділі вартість послуг. Часто проводяться акції, особливо для новостворених компаній на початковому етапі розвитку. Звертайтеся за телефоном, уточнюйте, ми завжди знайдемо компроміс.


Яким чином можна оплачувати Ваші послуги?

Оплата можлива готівковим і безготівковим способом:

 1. При готівковому розрахунку ви отримуєте розрахункову квитанцію або квитанцію прибуткового касового ордера.
 2. При безготівковому розрахунку ви робите оплату на підставі рахунку або договору. Оплату ви можете провести платіжною карткою або в будь-якому найближчому відділенні банку.

Щоквартальне та щомісячне обслуговування - в чому різниця?

 1. Щомісячне обслуговування - це безперервне ведення бухгалтерського та податкового обліку в «1С: Бухгалтерія», щомісячна підготовка та здача звітності тощо
 2. Щоквартальне обслуговування - це бухгалтерський супровід, при якому здійснюється підготовка квартальної звітності без ведення бухгалтерського обліку, або виконання невеликої кількості бухгалтерських операцій, за винятком нарахування заробітної плати співробітникам. Таке обслуговування може надаватися переважно підприємцям.

Що входить в щомісячне бухгалтерське обслуговування у Вашій компанії?

Щомісячне бухгалтерське обслуговування в нашій компанії - це обслуговування компаній і підприємців, при якому надаються послуги ведення бухгалтерського і податкового обліку, складання і подання звітності, підготовки фінансової звітності та управлінського обліку, в обсязі, необхідному замовникові послуг. У щомісячний супровід компаній і підприємців включений захист інтересів замовника в контролюючих органах.


Чи надає Ваша компанія послуги ведення кадрового обліку? Чи входить така послуга в стандартне бухгалтерське обслуговування?

У стандартне бухгалтерське обслуговування нашою компанією включений Кадровий облік, який передбачає ведення кадрового обліку в базі "1С: Бухгалтерія". У базі 1С здійснюється прийом і звільнення співробітників, зміна окладів, розрахунок і нарахування заробітної плати, премій, відпусток. Послуги з підготовки та роздруківці кадрової документації: ведення особистих справ, підготовці наказів, табелів обліку робочого часу надаються як додаткові послуги.


Ви надаєте послуги підприємцям і підприємствам лише на спрощеній системі оподаткування?

Ми здійснюємо бухгалтерське обслуговування підприємств та підприємців як на загальній системі оподаткування, так і на єдиному податку. Ми допомагаємо оптимізувати оподаткування замовників і при необхідності допомагаємо змінити загальну систему оподаткування на спрощену систему, і навпаки.


Яким чином здійснюється документообіг між Вашою компанією і Замовником?

Вся документація, передається за допомогою мережі Інтернет. За бажанням, Замовник може передавати документацію до нас в офіс. Взаємодія через Інтернет дозволяє обслуговувати компанії як у Києві, так і в інших регіонах України.


Як часто відбувається документообіг між Вашою компанією і Замовником?

Періодичність передачі документації та інформації залежить від обсягів діяльності Замовника:

 1. Щомісячний обсяг операцій до 60 - документообіг здійснюється-2 на місяць.
 2. Щомісячний обсяг операцій від 60 до 150 - документообіг 2-4 рази на місяць.
 3. Щомісячний обсяг операцій від 150 і вище - документообіг здійснюється щотижня.

Які первинні документи необхідно надати в Вашу компанію?

 1. Документація, отримана від постачальників (акти, накладні).
 2. Банківські виписки з клієнт-банку.
 3. Платіжні документи при оплаті витрат готівкою.
 4. Накази про штатні зміни.

Що таке аутсорсинг?

Аутсорсинг - використання зовнішніх ресурсів (матеріальних, трудових, інтелектуальних); відмова від власного бізнес-процесу і придбання послуг з реалізації цього бізнес-процесу в іншої організації. При аутсорсингу сторонній компанії може бути доручено ведення бухгалтерії, кадрового обліку, підбір персоналу, виконання виробничих робіт, транспортні послуги, складські операції, комп'ютерна підтримка, маркетинг і т.п. За межі замовника виводиться не конкретний персонал, а певна функція, тобто замовник вдається до послуг співробітників іншої компанії. Аутсорсинг дозволяє використовувати працю людей тоді, коли він потрібен. Виконавши замовлення, співробітники не сидять без діла в офісі. За якість їх роботи відповідає компанія, що надає послуги. Сенс аутсорсингу - передати непрофільні функції на аутсорсинг, а сили і засоби власної компанії зосередити на основному виді діяльності. Переваги аутсорсингу - у професіоналізмі компанії, яка надає послуги на умовах аутсорсингу, оскільки вона зазвичай спеціалізується на наданому вигляді послуг. Аутсорсинг-це зважений підхід до побудови бізнесу і його управлінню, що дозволяє економити кошти.


Які документи потрібні для початку роботи з бухгалтерського обслуговування?

Для початку роботи потрібні:

 • копії установчих документів;
 • облікові регістри за останній місяць або архів бази обліку "1С: Бухгалтерія" або залишки по рахунках бухгалтерського обліку станом на початок обслуговування (якщо компанія здійснювала діяльність);
 • дані для нарахування зарплати;
 • первинні документи за поточний місяць;
 • копії звітів за попередній звітний період (квартал, місяць)

Які гарантії дає компанія?

Наша компанія гарантує Вам правильність ведення бухгалтерського та податкового обліку, своєчасну підготовку та здачу звітності, а також високий рівень сервісного обслуговування та конфіденційності.


Яка відповідальність Вашої компанії?

Наша компанія несе відповідальність за правильність ведення бухгалтерського та податкового обліку, своєчасну підготовку та здачу звітності в рамках договору. Ми забезпечуємо безперервну підготовку документів і передачу оброблених документів замовнику за актом прийому-передачі документації.


Де зберігатимуться первинні документи?

Первинні документи, які компанії передають нам, - зберігаються в бухгалтерії, після закінчення року вони передаються Вам для подальшого зберігання. Підготовлена та здана звітність зберігається у нас і в кінці року за актом передається Вам на зберігання.


Чи потрібно мені приїжджати до Вас в офіс?

Для приїзду до нас в офіс немає необхідності. Ми будуємо свою роботу так, щоб Ви не витрачали свій час і могли його присвятити розвитку власного бізнесу.


Яким чином буде здаватися моя звітність? Які підтверджуючі документи про здачу звітності надаються?

Наша компанія здає звітність в електронному вигляді. Ми самі отримуємо сертифікати ключів і встановлюємо програму для подання звітності онлайн, замовнику залишається тільки підписати необхідні документи. Підтвердженням здачі звітності електронною поштою є квитанції про прийняття звітності та протоколи прийняття звітів контролюючими органами. Звітність та квитанції про подачу звітів зберігаються, роздруковуються і передаються замовнику в кінці року за актами. При необхідності, звітність може бути подана поштою або особисто нашим кур'єром.


Хто буде робити платіжні доручення, їздити в банк за виписками?

Якщо у Вас підключена система інтернет - банкінгу або клієнт-банк, то раз на тиждень Ви висилаєте виписку банку нам на електронну пошту. За бажанням, Ви можете оформити технічний ключ доступу до клієнт-банку для нашого співробітника і ми самі зможемо отримувати виписки по рахунку.

Платіжки з реквізитами податків ми готуємо і висилаємо Вам, а Ви їх набираєте за зразком в клієнт-банку, підписуєте своїм ключем і відправляєте на оплату. Інші платіжки Ви оплачуєте самостійно. При необхідності, всі платежі може здійснювати наш співробітник за додаткову оплату.


Скільки часу необхідно для прийняття документів від попереднього бухгалтера? Які дії повинні бути зроблені керівником або іншими співробітниками підприємства при передачі документів?

При прийомі - передачі справ співробітниками замовника виконуються наступні дії:

 • передаються нам первинні документи з початку того кварталу, в якому укладено договір обслуговування;
 • висилаються копії установчих документів;
 • передається архів бази даних 1С або надається віддалений доступ до бази даних;
 • узгоджуються співробітники, відповідальні за своєчасну передачу документів та інформації. Сторонами підписується Регламент взаємодії.

На виконання зазначених дій знадобиться не більше п'яти робочих днів. Ми самі керуємо процесом передачі, погоджуючи час і спосіб, зручні для обох сторін.


Чи будите ви давати рекомендації з оформлення первинних документів, консультувати наших працівників з цих питань?

Так, звичайно. Ми допоможемо навчити Ваших співробітників правильно оформляти первинні документи. Ваші співробітники можуть консультуватися з даних питань, а при необхідності можуть запросити зразки оформлення документації.


Якщо ми укладемо договір на аутсорсинг, чи потрібний на нашому підприємстві працівник у штаті для підготовки будь-яких бухгалтерських документів? Якщо потрібен, то якої кваліфікації?

Як правило, на працюючому підприємстві вже є людина, яка готує первинну документацію, в тому числі кадрову документацію. Часто такі документи готує секретар, оператор або менеджер, який виписує накази, рахунки, акти послуг і т.д. Додаткових, «особливих» співробітників не буде потрібно. Такому співробітникові не потрібна спеціальна бухгалтерська або економічна  освіта. Йому достатньо тієї кваліфікації, яка потрібна при виконанні його звичайних обов'язків на підприємстві.


Чи несе матеріальну відповідальність аутсорсингова компанія в разі нарахування штрафних санкцій в результаті перевірки замовника?

Так, ми будемо нести матеріальну відповідальність (на відміну від найманого бухгалтера), якщо з'ясується, що штрафні санкції нараховано з нашої вини. Всі умови відповідальності узгоджуються в договорі до початку обслуговування.


Як я можу перевірити якість Вашої роботи?

Ви завжди можете проконтролювати роботу обслуговуючої бухгалтерії або самостійно, або із залученням незалежних аудиторів.


Ми тільки зареєстрували компанію, що потрібно, щоб замовити ваші послуги, які документи потрібні від нас?

Якщо ви тільки зареєстрували компанію, то від вас знадобляться тільки копії установчих документів, рішення / протокол про створення, наказ про призначення директора, паспорт і код директора. Ми самі заведемо бухгалтерську базу для Вашої компанії і почнемо працювати.


Якщо у Вас ще залишились питання, пишіть нам, ми будемо раді Вам допомогти:    

 

Останні новини
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про...
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про доходи?

Який штраф, якщо не подати декларації про доходи?! Податкова декларація подаєтьс [ ... ]

Перереєстрація ПРРО, як здійснити?...
Перереєстрація ПРРО, як здійснити?

Перереєстрація ПРРО! Як інформує ДПС, відповідно до п. 8 розділу II Порядку реєстр [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 рок...
Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 року!

Зміни в проведенні податкових перевірок! ДПС повідомили, що Законом України від  [ ... ]

Коли не потрібно застосовувати РРО?...
Коли не потрібно застосовувати РРО?

Коли не потрібно РРО! Відповідно з пунктом 14 ст. 9 Закону України від 06.07.1995 р. №265/9 [ ... ]

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! bsp;... ]

Порядок ведення товарного обліку для ФОП!...
Порядок ведення товарного обліку для ФОП!

Порядок ведення товарного обліку! Порядок набирає чинності через 10 днів з дня йо [ ... ]

ПРРО та як його вибрати?
ПРРО та як його вибрати?

ПРРО та як його вибрати? ПРРО є програмним реєстратором розрахункових операцій,  [ ... ]

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РР...
Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО до 2023 року!

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО! Вже з 2022 року всі платники [ ... ]

Популярні публікації
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при...
Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при перевірці за місцем реалізації товарів?

Штрафи за відсутність первинних документів! Відповідно частини другої t19" target="_blank" rel="noindex">статті 19  [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення...
Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення

Декларація ПДВ-2021! Процес заповнення декларації з ПДВ в Україні пов'язаний з мак [ ... ]

Як правильно вести Головну книгу?...
Як правильно вести Головну книгу?

Як вести Головну книгу? 21 липня 2021 року Міністерство фінансів України видало нак [ ... ]

Строки давності для застосування штрафів!...
Строки давності для застосування штрафів!

Строки давності штрафів! Граничним строком застосування штрафних санкцій (штра [ ... ]

Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!...
Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!

Нульова декларація з ПДВ 2021! З початку весни поточного року вступили в силу онов [ ... ]

Штрафи за трудовим законодавством 2021!...
Штрафи за трудовим законодавством 2021!

Штрафи за трудовим законодавством На законодавчому рівні в Україні від мінімал [ ... ]

Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!...
Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!

Штрафи за тіньових працівників! Держпраці розповідає, що заходи до притягнення  [ ... ]