Юридичні послуги

Розбіжності в юридичному та бухгалтерському мисленні

У компаніях малого і середнього бізнесу, у підприємців, юридичні питання зазвичай покладені на бухгалтерію. І абсолютно не тому, що бухгалтер має відповідну освіту і досвід, не кажучи вже про спеціалізації, а тому, що додатково штатна одиниця юриста не передбачена. При цьому не враховується якість юридичних послуг, які надає бухгалтер. Незалежно від його бажання, не маючи юридичної освіти, він не може врахувати всі правові норми і аспекти, правові тонкощі і практичний досвід, виконуючи функції юриста на підприємстві. Таким чином, Ви завжди повинні об'єктивно оцінювати ситуацію: чи може Ваше завдання вирішити непрофільний фахівець без відповідної освіти (якщо в штаті відсутній юрист) або Вам необхідна саме юрист.

Буває й інша ситуація, коли в штаті є і юрист, і бухгалтер. Однак вони «спілкуються різними мовами» і між ними відсутній гармонійна взаємодія і взаєморозуміння при виконанні спільних завдань. Найчастіше це обумовлено мисленням, заснованому на різних термінах, різними підходами до роботи. Відсутність взаєморозуміння фахівців між собою, може призвести до невиправданих фінансових розтрат. Тільки гармонійна взаємодія юриста і бухгалтера, може сприяти оптимізації господарської діяльності підприємства. Фахівцям, які розмовляють різними термінами, доводиться «знаходити спільну мову». Результатом можуть бути два варіанти:

 • або «юрист йде назустріч бухгалтеру», стаючи «юристом-бухгалтером»;
 • або бухгалтер вивчає юридичні основи, перетворюючись на «бухгалтера - правознавця».

Добре, коли з двох фахівців або служб співробітники знаходять спільну мову.

Якщо у Вас виникли описані вище ситуації, рекомендуємо звернутися до зовнішніх фахівців відповідної спеціалізації. Кожен фахівець повинен займатися своєю справою і тоді не виникне непередбачених втрат.

Представникам малого та середнього бізнесу, яким невигідно утримувати в штаті свого юриста, або які не можуть забезпечити юристу повну зайнятість, доцільніше користуватися послугами позаштатних юристів. У цьому випадку, придбання юридичних послуг у сторонньої компанії разово - є економічно вигідніше, ніж утримувати в штаті окремого юриста. При цьому економія пов'язана не тільки з економією на зарплаті юриста, організації робочого місця юриста, навчанні і т.д. економію Ви відчуєте на податках, часу, адміністративних та інших ресурсах різних задіяних служб компанії.

Скориставшись послугами компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг», Ви можете придбати послуги фахівців, що мають одночасно бухгалтерську, фінансову та юридичну освіту. Переваги отримання послуг у наших фахівців з кількома освітами, полягає в тому, що при наданні послуг до завдання ми підходимо комплексно, одночасно використовуючи різнопрофільні знання і практичний досвід не одного фахівця, а цілої команди професіоналів. Наші фахівці мають постійний різноплановий досвід з господарського і податкового законодавства.

Переваги абонентського юридичного обслуговування

Перевагами абонентського юридичного обслуговування в компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» порівняно зі штатним юристом є наступні фактори:

 • економічність: отримання своєчасної юридичної допомоги професіоналів за плату, яка не перевищує середньої заробітної плати юрисконсульта. Відсутність витрат на утримання штатного юриста (обладнання робочого місця, заробітна плата, податки, лікарняні, відпустки, канцелярське приладдя);
 • професіоналізм: придбання замовником послуг одночасно команди спеціалістів без додаткових фінансових витрат;
 • пріоритетність: наша компанія самостійно підбирає необхідних фахівців відповідної кваліфікації і досвіду, самостійно ставить завдання і визначає виконавців, виходячи з кінцевої мети замовника. При необхідності наша компанія самостійно приверне підрядника на виконання тих завдань, які не входять в нашу компетенцію;
 • безперервність: супровід замовника на підставі договору представляє безперервний процес, що забезпечує комплексний підхід до вирішення виникаючих питань;
 • своєчасність: фахівці нашої компанії ніколи не захворіють, не підуть у відпустку і не звільняться, а тому своєчасність надання послуг Вам гарантована;
 • практичний досвід: у наших фахівців є напрацьовані контакти, які можуть бути корисні при виконанні послуг;
 • відсутність кар'єризму: ми не будемо робити на Вас кар'єру і не підемо «на підвищення». Ми будемо надавати Вам послуги в тій мірі і до того часу, поки Вам наші послуги необхідні;
 • конфіденційність: компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» ніколи не порушить Вашу комерційну таємницю, не розкриє конфіденційну інформацію і не перейде до Вашим конкурентам, оскільки така ситуація призведе до втрати іміджу та бізнесу в цілому.

Коли виникає необхідність абонентського юридичного обслуговування

Необхідність абонентського юридичного обслуговування виникає з кількох основних причин:

 • обсяг юридичних питань замовника відносно невеликий, утримувати штатного юриста невигідно, але проблемні ситуації періодично виникають і потребують вирішення;
 • в процесі діяльності у замовника виникають різнопланові завдання, які не в змозі якісно вирішити один штатний юрист;
 • обсяг юридичних завдань досить великий, але основна робота юридичного відділу компанії зосереджена на генеральних напрямках бізнесу, а поточні юридичні питання залишаються без належної уваги. Залучаються зовнішні ресурси, щоб оптимізувати вирішення поточних завдань і завдань «на перспективу».

Які юридичні послуги надаються нашою компанією

Юридичні послуги надаються нашою компанією як комплексно, так і індивідуально, залежно від потреби замовника.

Співробітники компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» завжди готові надати своїм замовникам наступні юридичні послуги:

 • Усні та письмові юридичні консультації;
 • Реєстрація юридичної особи (ТОВ, ЗАТ, ВАТ, МНО, МГО, ВГО);
 • Реєстрація фізичної особи (Підприємця - ПП, СПД, ФОП, ФОП);
 • Складання правових документів (договорів, контрактів, заяв, довідок, протоколів, наказів, установчих документів і т. д.);
 • Участь наших фахівців у переговорах від імені або разом із замовником;
 • Перевірка та правовий аналіз всієї юридичної документації, в тому числі установчих документів, договорів тощо;
 • Юридична експертиза документів, комерційних проектів;
 • Юридична допомога українським та іноземним підприємствам, установам, організаціям, їх представництвам (у тому числі укладення за їх дорученням угод, участь в переговорах, отримання необхідних документів) на території України;
 • Юридична допомога іноземним громадянам (у тому числі укладення за їх дорученням угод, участь в переговорах, отримання необхідних документів) на території України;
 • Юридичний супровід укладення угод;
 • Підготовка документів для отримання в державних органах ліцензій, дозволів та представництво інтересів клієнтів у державних органах.

Юридична консультація

Необхідність юридичної консультації очевидна, дозволяє оцінити виниклу проблему у замовника і попередити виникнення несприятливих ситуацій і наслідків.

Юридичні консультації є одним з основних напрямів діяльності нашої компанії. Фахівці компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» готові надати консультації з питань, пов'язаних з господарською діяльністю підприємств. Усні чи письмові консультації допомагають замовнику правильно зорієнтуватися в ситуації, що склалася, і прийняти правильне рішення. Детальні консультації з видачею письмового висновку являють собою якийсь «план дій», слідуючи якому можна досягти поставленої мети. Особливо ефективний цей вид послуг у разі податкових перевірок, різного роду спілкувань з представниками фіскальних органів, оскільки в подібних «стресових» ситуаціях вкрай необхідна розважливість розуму. Правовий консалтинг можливий як разові консультації, так і як абонентське юридичне обслуговування.

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування - це сучасна послуга, що дозволяє замінити постійну присутність штатного юриста у Вашій компанії або екстрено залучити додаткові ресурси на допомогу. Юридичне абонентське обслуговування в нашій компанії - це комплексний юридичний супровід діяльності Вашого бізнесу з правових питань. Безпосередньо під абонентським обслуговуванням мається на увазі перелік юридичних послуг, що надаються замовникові за фіксовану плату. Постійне абонентське обслуговування бізнесу дозволяє застрахувати підприємство не тільки від власних помилок, але і від позаправових дій партнерів, державних і контролюючих організацій.

Вартість абонентського обслуговування залежить від послуг, що включаються до його переліку, їх кількості та складності. Кожен замовник може вибрати зручну форму оплати за прийнятною ціною.

Безперечною перевагою абонентського обслуговування є той факт, що щомісячна плата за юридичне абонентське обслуговування не перевищує середньої заробітної плати юрисконсульта, але послуги з абонентського супроводу надають при необхідності різні фахівці, що мають необхідний досвід і спеціалізацію у відповідних галузях права.

На ринку послуг ми з 2006 року. За цей час ми встигли завоювати довіру замовників, які навіть за наявності штатного юриста, підприємства залишаються у нас на обслуговуванні.

На цій сторінці нашого сайту представлені не всі юридичні послуги, які надає наша компанія. Деяким видам послуг присвячені окремі сторінки:

Коли Вам знадобиться наші юридичні послуги, звертайтесь, ми завжди відкриті до співпраці.

Останні новини
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про...
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про доходи?

Який штраф, якщо не подати декларації про доходи?! Податкова декларація подаєтьс [ ... ]

Перереєстрація ПРРО, як здійснити?...
Перереєстрація ПРРО, як здійснити?

Перереєстрація ПРРО! Як інформує ДПС, відповідно до п. 8 розділу II Порядку реєстр [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 рок...
Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 року!

Зміни в проведенні податкових перевірок! ДПС повідомили, що Законом України від  [ ... ]

Коли не потрібно застосовувати РРО?...
Коли не потрібно застосовувати РРО?

Коли не потрібно РРО! Відповідно з пунктом 14 ст. 9 Закону України від 06.07.1995 р. №265/9 [ ... ]

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! bsp;... ]

Порядок ведення товарного обліку для ФОП!...
Порядок ведення товарного обліку для ФОП!

Порядок ведення товарного обліку! Порядок набирає чинності через 10 днів з дня йо [ ... ]

ПРРО та як його вибрати?
ПРРО та як його вибрати?

ПРРО та як його вибрати? ПРРО є програмним реєстратором розрахункових операцій,  [ ... ]

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РР...
Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО до 2023 року!

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО! Вже з 2022 року всі платники [ ... ]

Популярні публікації
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при...
Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при перевірці за місцем реалізації товарів?

Штрафи за відсутність первинних документів! Відповідно частини другої t19" target="_blank" rel="noindex">статті 19  [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення...
Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення

Декларація ПДВ-2021! Процес заповнення декларації з ПДВ в Україні пов'язаний з мак [ ... ]

Як правильно вести Головну книгу?...
Як правильно вести Головну книгу?

Як вести Головну книгу? 21 липня 2021 року Міністерство фінансів України видало нак [ ... ]

Строки давності для застосування штрафів!...
Строки давності для застосування штрафів!

Строки давності штрафів! Граничним строком застосування штрафних санкцій (штра [ ... ]

Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!...
Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!

Нульова декларація з ПДВ 2021! З початку весни поточного року вступили в силу онов [ ... ]

Штрафи за трудовим законодавством 2021!...
Штрафи за трудовим законодавством 2021!

Штрафи за трудовим законодавством На законодавчому рівні в Україні від мінімал [ ... ]

Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!...
Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!

Штрафи за тіньових працівників! Держпраці розповідає, що заходи до притягнення  [ ... ]