Реєстрація ФОП, СПД. Реєстрація приватних підприємців

Регистрация частных предпринимателей

Реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності (СПД) - процес набагато більш простий і зрозумілий, ніж, наприклад, реєстрація юридичної особи, а, отже, і вартість реєстрації в кілька разів дешевше. На сьогоднішній день СПД є одним з найбільш зручних варіантів ведення бізнесу, особливо це стосується тих, хто тільки починає свою комерційну діяльність і не має достатнього початкового капіталу.

Реєстрація ФОП (фізичної особи-підприємця) - Приватного підприємця, якого інакше називають ФОП (фізична особа-підприємець) - більш вигідна з податкової точки зору. У чому полягає вигода? У тому, що підприємець не зобов'язаний платити податок на прибуток, який становить 18%, а також ФОП не оплачує ряд інших податків, зборів, які оплачують юридичні особи. Складання звітності для фізичної особи-підприємця набагато простіше, ніж у юридичної особи. Більшість підприємців звітність надають в податкові органи один раз в рік, що економить ресурси і дозволяє скористатися послугами віддалених бухгалтерів і бухгалтерських компаній.

Іноді для оптимізації оподаткування юридичної особи, реєструють одного або декількох підприємців. Розподіл доходів між підприємством і підприємцем дозволяє значно заощадити на податках.

Реєстрація СПД в Києві і подальша здача звітності до відповідних податкових інстанції повинна відбуватися за місцем проживання фізичної особи, яка зазначена в його паспортних даних.

Реєстрація Фіз. особи - підприємця 

 У вартість послуги з реєстрації фізичної особи - підприємця включені: 

  • безкоштовна консультація майбутнього підприємця з метою вибору: видів діяльності,  системи оподаткування ФОП, вибору оптимальної групи для ведення підприємницької діяльності;
  • підготовка необхідних документів для реєстрації;
  • державна реєстрація підприємця в районній державній адміністрації;
  • постановка на облік в податкову службу; 
  • подача заяви на отримання свідоцтва платника єдиного податку (за домовленістю);
  • виготовлення печатки (за домовленістю).

Присутність реєстрованого підприємця необхідно лише у нотаріуса при оформленні довіреності та її нотаріальної фотокопії. Всі інші процедури виконають наші співробітники самостійно.

Вартість реєстрації підприємця в Києві

 

Реєстрація ФОП онлайн
ЦІНА 1200 грн.
Реєстрація ФОП в Києві
ЦІНА 1800 грн.
Реєстрація ФОП в Києві під ключ
ЦІНА 2100 грн.
  • Онлайн консультації
  • Щоб зареєструватися Вам
    необхідний електронну ключ (ЕЦП)
  • Отримати можна в будь-який податкової як фіз особа
  • Або будучи клієнтом банку (Приват Банк, Ощадбанк) Вам його видають
  • Ми подаємо в електронному вигляді запит
    на витяг з єдиного податку
  • Консультація з вибору КВЕД
  • Консультація по веденню діяльності
  • Консультація по оптимізації
    оподаткування
  • Підготовка документів для реєстрації
    ФОП, єдиного податку, книги
  • Реєстрація підприємця
  • Отримання Виписки
  • Отримання єдиного податку
  • Реєстрація книги
  • Консультація з вибору КВЕД
  • Консультація по веденню діяльності
  • Консультація по оптимізації
    оподаткування
  • Підготовка документів для реєстрації
    ФОП, єдиного податку,
    книги і Запитів на витяг
  • Реєстрація підприємця
  • Отримання Виписки
  • Отримання єдиного податку
  • Реєстрація книги
  • Отримання витягу на єдиному податку

Ви зарєестрований підприємець

+

Самостійно забираєте книгу
і виписку з податкової

 

Ви зарєестрований підприємець

на єдиному податку

+

самостійно забираєте

зареєстровану книгу з податкової

Ви зарєестрований підприємець

на єдиному податку

+

отримали готові документи:

  • виписку
  • книгу доходів
  • витяг з єдиного податку

Для реєстрації підприємця необхідні такі документи 

  • копія паспорта; 
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера майбутньому підприємцю;
  • нотаріальна довіреність і завірена копія для реєстрації підприємця.

Для реєстрації фізичної особи, необхідна наступна інформація: 

  • види діяльності реєстрованого підприємця;
  • номер телефону для вказівки в документації;
  • система оподаткування реєстрованого підприємця.

Терміни надання послуг з реєстрації підприємця (реєстрація ФОП в Києві): 3-6 робочих днів з дня отримання необхідної документації з урахуванням доручення та інформації для виконання послуги. 

В результаті виконаних послуг замовнику надається повний пакет документів і друк зареєстрованого підприємця (при необхідності).

Вартість послуг реєстрації для приватних підприємців, Ви можете дізнатися з прайс-листа нашої компанії. ›› 

Крім послуги реєстрації ФОП, фахівці нашої компанії можуть надати послуги з реєстрації змін до установчих документів юридичних и фізичних осіб , допомога в складанні договорів, аналіз договорів, ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємця.

Хто може стати фізичною особою підприємцем (ФОП)

Фізична особа офіційно стає підприємцем з дня реєстрації в адміністрації. Підприємець реєструється тільки за адресою реєстрації (прописки) і в іншому районі зареєструватися не має права. Підприємцем може стати громадянин України, іноземний громадянин, якщо у нього є довідка про наявність ідентифікаційного коду України і вид на проживання на території України. Фізичній особі, яка має статус підприємця, необхідно розрізняти тонку грань між статусом фізичної особи і статусом фізичної особи - підприємця. Кожна людина незалежно від роду діяльності, матеріального статусу, статі і інших інших чинників від народження є фізичною особою. Даний статус людина здобуває поза своєю волею при народженні. Людина протягом життя користується тими чи іншими правами, обов'язками або соціальними благами, в залежності від громадянства і законодавства держави, громадянином якої він є. Статус фізичної особи підприємця, громадянин набуває добровільно з моменту реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності.

Зареєструватися фізичною особою - підприємцем мають право особи, які досягли 16 років (але в разі, якщо заявник - особа у віці від 16 до 18 років, державному реєстратору необхідно надати нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування).

Статус фізичної особи і статус фізичної особи підприємця різні, у кожного з них свої права і обов'язки. Підприємцю необхідно розуміти, що не всі витрати фізичної особи можуть вважатися витратами підприємця (навіть якщо вони є видатками одного і того ж особи). Відповідно, не всі доходи фізичної особи одночасно є доходами підприємця. Наприклад, дохід від продажу автомобіля, що належить фізичній особі підприємцю не є доходом підприємця, а є доходом громадянина, якщо звичайно підприємець не провадить на постійній основі роздрібну торгівлю автомобілями. Цю тонку грань потрібно розуміти і враховувати підприємцям, особливо платникам загальної системи оподаткування. Про це потрібно пам'ятати коли відбувається реєстрація СПД в Києві.

Хто не може бути приватним підприємцем

Приватними підприємцями не можуть бути військовослужбовці, державні службовці, народні депутати, а також особи, яким за рішенням суду заборонено займатися підприємницькою діяльністю.

Відповідальність Фізичної особи - підприємця 

Фізична особа - підприємець відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю , всім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення.    

Фізична особа - підприємець , яка перебуває у шлюбі, відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм особистим майном і часткою у праві спільної сумісної власності подружжя, яка належатиме їй при поділі цього майна.

Переваги Фізичної особи-підприємця перед Юридичною особою

У фізичної особи-підприємця є ряд переваг: відсутність необхідності вести бухгалтерський облік через спрощеної системи оподаткування , звільнення від застосування РРО. Переваги Фізичних особи перед Юридичною особою , дивіться на сторінці "Загальна інформація" . Не можна не відзначити, що в рамках Податкового Кодексу України повна відсутність обліку не вітається. Підприємцю слід вести облік в рамках необхідного мінімуму, щоб забезпечити складання та подання податкової звітності . Це не стосується підприємців-платників ПДВ, до яких пред'являються особливі вимоги щодо ведення обліку та звітності. Підприємцю не обов'язково мати печатку і відкривати розрахунковий рахунок у банку. Основною перевагою підприємця - платника єдиного податку вважається можливість роботи з готівковими коштами без застосування РРО. Підприємці на загальній системі оподаткування та юридичні особи при роботі з готівковими коштами в більшості випадків зобов'язані використовувати касові апарати. Більш детально питання переваг і недоліків розглядався в наших статтях, які, Ви можете прочитати на нашому сайті. У них докладно розглядається реєстрація ФОП в Києві.

 

 

Останні новини
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про...
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про доходи?

Який штраф, якщо не подати декларації про доходи?! Податкова декларація подаєтьс [ ... ]

Перереєстрація ПРРО, як здійснити?...
Перереєстрація ПРРО, як здійснити?

Перереєстрація ПРРО! Як інформує ДПС, відповідно до п. 8 розділу II Порядку реєстр [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 рок...
Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 року!

Зміни в проведенні податкових перевірок! ДПС повідомили, що Законом України від  [ ... ]

Коли не потрібно застосовувати РРО?...
Коли не потрібно застосовувати РРО?

Коли не потрібно РРО! Відповідно з пунктом 14 ст. 9 Закону України від 06.07.1995 р. №265/9 [ ... ]

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! bsp;... ]

Порядок ведення товарного обліку для ФОП!...
Порядок ведення товарного обліку для ФОП!

Порядок ведення товарного обліку! Порядок набирає чинності через 10 днів з дня йо [ ... ]

ПРРО та як його вибрати?
ПРРО та як його вибрати?

ПРРО та як його вибрати? ПРРО є програмним реєстратором розрахункових операцій,  [ ... ]

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РР...
Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО до 2023 року!

Пропонують відтермінувати тотальну фіскалізацію РРО! Вже з 2022 року всі платники [ ... ]

Популярні публікації
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при...
Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при перевірці за місцем реалізації товарів?

Штрафи за відсутність первинних документів! Відповідно частини другої t19" target="_blank" rel="noindex">статті 19  [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення...
Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення

Декларація ПДВ-2021! Процес заповнення декларації з ПДВ в Україні пов'язаний з мак [ ... ]

Як правильно вести Головну книгу?...
Як правильно вести Головну книгу?

Як вести Головну книгу? 21 липня 2021 року Міністерство фінансів України видало нак [ ... ]

Строки давності для застосування штрафів!...
Строки давності для застосування штрафів!

Строки давності штрафів! Граничним строком застосування штрафних санкцій (штра [ ... ]

Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!...
Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!

Нульова декларація з ПДВ 2021! З початку весни поточного року вступили в силу онов [ ... ]

Штрафи за трудовим законодавством 2021!...
Штрафи за трудовим законодавством 2021!

Штрафи за трудовим законодавством На законодавчому рівні в Україні від мінімал [ ... ]

Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!...
Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!

Штрафи за тіньових працівників! Держпраці розповідає, що заходи до притягнення  [ ... ]