Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги для підприємств та підприємців

Наша компанія надає якісні професійні бухгалтерські послуги для підприємств і приватних підприємців. Послуги бухгалтерського супроводу надаються на абонентській основі. Разові бухгалтерські послуги з постановки, відновлення обліку, підготовки та здачі звітності виявляються юридичним і фізичним особам за домовленістю.

Вартість бухгалтерських послуг >>

Бухгалтерські послуги компанії  "Аудит.Бухгалтерія.Аутсорсинг"

 
 

Бухгалтерські послуги для Юр. Осіб 

 

Бухгалтерські послуги для Фіз. Осіб 

 
  
     

 Бухгалтерський Аутсорсинг - надання бухгалтерських послуг зовнішньої організацією, ведення бухгалтерського та податкового обліку позаштатними фахівцями.

Бухгалтерський супровід зовнішньою організацією - сьогодні стає одним з поширених методів бухгалтерського обслуговування для підприємств і приватних підприємців. Які переваги маєте Ви, як замовник, коли бухгалтерські послуги Вам надають професіонали? Які питання виникають у директорів і підприємців при укладенні договорів на обслуговування? Все це Ви можете дізнатися зі сторінок нашого сайту.

При бухгалтерському супроводі підприємства набувають можливість отримувати кваліфіковані консультації та досвідчених фахівців. Знання та досвід наших фахівців заснований на вітчизняному та міжнародному веденні обліку, дозволяє надавати бухгалтерські послуги якісно і професійно.

Наша компанія використовує передові інформаційні технології. Найновіше обладнання та програмне забезпечення, дозволяє  надавати послуги бухгалтерського аутсорсингу та ведення обліку підприємств і підприємців на сучасному рівні, забезпечуючи збереження конфіденційності даних наших Замовників.

 Консультаційні послуги з бухгалтерського та податкового обліку

Завдяки нашій послузі - інтернет - консультації, Ви можете, не виходячи з будинку або офісу, отримати консультацію за законодавством України і питаннях бухгалтерського обліку, замовити будь-який цивільно-правовий або господарський договір, трудовий контракт, посадову інструкцію і т.п. За Вашим запитом наші фахівці можуть надати весь комплекс правової документації, необхідної для нормальної роботи суб'єкта підприємницької діяльності.

Аналітики стверджують, що кожен третій здійснює підприємницьку діяльність, ґрунтуючись на особистому досвіді і порадах друзів, не вдаючись до консультацій фахівців. Це не завжди виправдано. Знаходьте оптимальне співвідношення ціна / якість і залучайте фахівців, щоб мати повну впевненість, що Ваш бізнес в повній безпеці.

Актуальна інформація для директорів підприємств та приватних підприємців

  
 

Інформація для Юридичних осіб

 

Інформація для фізичних осіб

 
  
     

На сьогоднішній день скористатися послугами бухгалтерської компанії раціонально, як для дрібних, так і для великих компаній, які відчувають потребу в професійній бухгалтерській допомозі для вирішення тих чи інших питань і завдань, пов'язаних з бухгалтерським і податковим обліком.

Бухгалтерські послуги в Києві

Професійний бухгалтер на дому здійснює безпосередньо комплексний супровід, який включає в себе, крім основних операцій з веденням бухобліку, консультаційні аспекти в області оподаткування.

Основними перевагами послуг віддаленого бухгалтера, аудиторської фірми є :

  • Гарантія професіоналізму
  • Економія на заробітній платі штату бухгалтерів і створенні робочого місця
  • Оптимізація бухгалтерського та податкового обліку
  • Забезпечення безперервності обліку, наша команда фахівців не «піде у відпустку» і не «захворіє»

Фахівці в галузі бухгалтерії здійснюють комплексне обслуговування :

  • Складання податкової та фінансової звітності з наданням її у відповідні державні органи
  • Вирішення організаційних питань роботи бухгалтерії
  • Перевірка роботи бухгалтерії на відповідність вимогам законодавчих органів
  • Супровід бухгалтера ( оперативне реагування та обслуговування аудиторами та експертами щоденних запитів Вашої компанії )
  • Консультування та ведення клієнта

Бухгалтерські послуги - це грамотна і своєчасна допомога в самих нетипових ситуаціях, коли потрібно невідкладне втручання в бухгалтерській операціїї компанії для виявлення причин неустойок та їх негайної ліквідації, налагодження документообігу та фінансування компанії. Опинившись в подібній ситуації, коли необхідно негайно прийняти рішення, раціональніше звернутися до допомоги професійної бухгалтерської компанії, фахівці якої проконсультують Вас по питанням які Вас цікавлять і нададуть супровід по ряду поставлених завдань.

Професійна допомога наших бухгалтерів дозволить мінімізувати управлінські та фінансові витрати, звести до мінімуму будь-які грошові ризики і повністю сконцентрувати увагу на розвитку бізнесу. До того ж, скористатися даною перевагою в м. Київ можуть представники великого та малого бізнесу, організації різної форми власності та фізичні особи ( підприємці).

Відносно ціни, допомога бухгалтерської компанії в рази дешевше, ніж утримання в штаті співробітників додаткової одиниці. Особливо, якщо врахувати, що Ви тільки відкрили свій бізнес у м. Київ та економія бюджету компанії більш, ніж доречна, а скоріше - необхідна.

Можна зробити висновок, що бухгалтерська компанія - це стабільно, зручно і вигідно для представників різного бізнес - прошарку.

ВИМУШЕНА САМОРЕКЛАМА

Цією вставкою ми намагаємося звернути увагу директорів підприємств та приватних підприємців на тему, яка як завжди актуальна. В останні час якість ведення обліку на підприємствах бухгалтерами різко погіршився, рівень кваліфікації бухгалтерів, а що більш страшно головних бухгалтерів сильно знизився. Що в першу чергу призводить, та / або призведе найближчим часом, до штрафів для Юр. Осіб і штрафів Фіз. Осіб.

Чому у нас склалася така думка?

1. За останні півроку, ми протестували багато бухгалтерів на вакансію «бухгалтер» і вакансію «головний бухгалтер».

З протестованих кілька сотень бухгалтерів, тільки 15%, прочитали Податковий Кодекс України, і намагаються бути в курсі останніх змін в законодавстві. Багато хто з протестованих бухгалтерів мають уривчасті, «острівні» знання про нові зміни та особливостей податкового обліку, так як не можуть, та й особливо не хочуть, розібратися і зрозуміти нові зміни. «Знання» бухгалтерів переважно ґрунтуються на думці форумів, чатів, соц. мереж, або «десь, щось чула». Часто при спілкуванні висловлюється думка, що бухгалтер читає не всю статтю закону, а тільки пару пунктів, які стосуються саме його підприємства. Якщо перекласти ситуацію на іншу професію (наприклад лікаря), то виходить наступна картина: «про роботу судин людини не читаю, тому що я лікую серце». Деяка частина бухгалтерів, які в даний час «ведуть» самі компанії, є головними бухгалтерами, не тільки не читали Податковий Кодекс, але навіть не знають і не розуміють нововведень. Тут звичайно позначається ефект «оператора 1С», коли бухгалтер має дуже туманне уявлення про бухгалтерський облік та проводки, повністю покладаючись, що все сформує програма 1С. Це безумовно. Програма 1С сформує, якщо вона постійно оновлюється, відповідає останнім змінам законодавства і в неї правильно внесені дані при обробці. Але на жаль програма 1С "не може бачити стан первинної документації".

2. Наша практика проведення бухгалтерського та податкового аудиту, загальнодоступна статистика, свідчить, що облік багатьох компаній має загальну установлену тенденцію - основна частка серйозних помилок і їх кількість припадає на останні роки, коли був введений в дію Податковий Кодекс України.

3. Що можна сказати підприємцям?

На наш подив ми іноді стикаємося з бухгалтерами, які ведуть облік, ґрунтуючись тільки на знаннях "докодексного періоду". Такі бухгалтера впевнені, що зміни не істотні і ними можна знехтувати з різних причин (не вистачає часу прочитати, все змінюється і важко встигнути та ін.),

Що ж робити?

Як будь-яка реклама, ця реклама спрямована на заклик директорів підприємств і приватних підприємців, звертатися тільки до фахівців. Звертайтеся до нас в аудиторську - бухгалтерську компанію для передачі нам ведення бухгалтерського та податкового обліку Вашого бізнесу. Так як в нашій компанії працюють професіонали, які постійно навчаються, консультуються з аудиторами і змушені бути в курсі останніх змін в законодавстві. Кожен з наших бухгалтерів веде бухгалтерський і податковий облік декількох різнопрофільних компаній, при чітко постановленому технологічному процесі обслуговування, з незмінним контролем надання послуг. Це дозволяє бути нашим бухгалтерам ерудованими в Податковому законодавстві набагато вище, ніж бухгалтера, які займаються веденням обліку однієї компанії або «приходящі» бухгалтера з недостатніми знаннями податкового законодавства. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з нашим сайтом, поспілкувавшись з нашими співробітниками.

Ми абсолютно не стверджуємо, що всі бухгалтера недостатньо кваліфіковані, звичайно ж, ні. Ми рекомендуємо звернути увагу - який бухгалтер веде облік на вашому підприємстві. І не тільки звернути увагу, але спробувати провести експрес-аудит або порівняння. Останнім часом це питання стало дуже актуальне.

Рекомендації

Директорам рекомендуємо придивитися до своїх бухгалтерів, або звернутися до однієї з бухгалтерських компаній, взявши рекомендації компаній, які знаходяться на обслуговуванні у даної компанії. Для інформації пропонуємо ознайомитися з короткою статтею «Як перевірити директору бухгалтера». Провести коротку Експрес-перевірку для швидкого аналізу обліку на підприємстві, що Вам неодмінно дасть уявлення про якість обліку на підприємстві.

Підприємцям рекомендуємо, консультуватися зі своїм бухгалтером і при цьому порівнювати його знання з тим, що прочитаєте в інтернеті, благо зараз досить багато інформації з питань ведення обліку на спрощеній або загальній системі оподаткування. Якщо виникли, будь-які сумніви, порівняйте думку вашого бухгалтера із зовнішнім податковим консультантом (радимо не з інспектором).

Наша порада - звертайтеся вчасно до фахівців за консультацією. Краще зайвий раз звернутися до консультанта і переконатися в правильності своїх дій, ніж при виявленні помилок - шкодувати про не зроблене.

Останні новини
Юрособи та подача звітності про кінцевого беніфіці...
Юрособи та подача звітності про кінцевого беніфіціарного власника!

Подача звітності про кінцевого беніфіціарного власника! У 2020 році Мінюст повине [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

З Різдвом Христовим!
З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим! входить в хату,
буде багате.
 ... ]

В яких випадках при наданні послуг не застосовуєт...
 В яких випадках при наданні послуг не застосовується РРО?

РРО не застосовується! Вам не потрібно застосовувати реєстратор розрахункових  [ ... ]

Зміни для підприємців у 2021 році!...
Зміни для підприємців у 2021 році!

Нововведення 2021 року! Під кінець 2020 року ухвалено декілька законодавчих змін, що [ ... ]

Як перейти на Єдиний рахунок у 2021 році!...
Як перейти на Єдиний рахунок у 2021 році!

Перехід на Єдиний рахунок! у у підприємців можуть використову [ ... ]

З Новим Роком 2021!!!
З Новим Роком 2021!!!

З Новим Роком! вим, з новим щастям!
буде настрій.
bsp;[ ... ]

Нові трудові перевірки!
Нові трудові перевірки!

Трудові перевірки! Черговий законопроект щодо змін КЗпП розробили в Мінекономі [ ... ]

Увага! План-графік перевірок ДПС на 2021 рік!...
Увага! План-графік перевірок ДПС на 2021 рік!

План-графік перевірок ДПС на 2021 рік! 24 грудня 2020 року ДПСУ . ]

Популярні публікації
РРО для ФОП з 2020 року, коли застосовувати, як пр...
РРО для ФОП з 2020 року, коли застосовувати, як працювати, та про які штрафи потрібно знати

З 2020 РОКУ, КОЛИ ФОП ЗАСТОСОВУВАТИ РРО, ЯК ПРАЦЮВАТИ З РРО, ТА ЯКІ ШТРАФИ ПРИ ВИКОРИ [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2020 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2020 рік

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2020 роціsp;]

Найняти співробітника або укласти ЦПД!...
Найняти співробітника або укласти ЦПД!

Кого найняти, співробітника, укласти договір з ФОП або укласти ЦПД (Цивільно-прав [ ... ]

Здача річної звітності 2020!
Здача річної звітності 2020!

Здача річної звітності! п помиляються, що здають звітність ті [ ... ]

Нові перевірки діють вже з 31 грудня!...
Нові перевірки діють вже з 31 грудня!

Новий порядок перевірок Держпраці діє з 31 грудня!!! nbsp;... ]

Як оформити співробітника і заощадити на податках?...
Як оформити співробітника і заощадити на податках?

Як краще оформити співробітника в 2019 році??
ника [ ... ]

Фінансовий моніторинг для підприємця...
Фінансовий моніторинг для підприємця

Фін.Моніторінг.
гроші на картку? Як купити квартиру, машину і не заг [ ... ]

Коли потрібен РРО для Інтернет магазину?...
Коли потрібен РРО для Інтернет магазину?

КОЛИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ НЕ УНИКНУТИ РРО? рібно з [ ... ]

Юрособам в 2020 році потрібно оновити іформацію пр...
Юрособам в 2020 році потрібно оновити іформацію про власників!

Інформацію про бенефіціарів в ЄДР слід оновити в 2020 році! Подання держреєстрато [ ... ]