Як вибрати РРО? Держреєстр. ПРРО. Е-receipt.

Як правильно вибрати РРО?

Основний принцип роботи РРО:

 • операції фіксуються у фіскальній пам'яті РРО
 • звітність у вигляді електронної контрольної стрічки відправляється в ДПС

Вибір РРО залежить:

 1. наявності в місці оформлення розрахункових операцій Інтернету і електроенергії (потрібен провідний або бездротової РРО);
 2. від стаціонарності установки РРО. Для кур'єра потрібен переносний і т. д.;
 3. від кількості чеків, які в середньому будуть оформлятися через РРО;
 4. від масштабу автоматизації бізнесу (торгової точки, магазину, кафе, заклади громадського харчування і т. д.);
 5. від сфери діяльності, в якій буде використовуватися РРО;
 6. від режиму роботи ФОП;
 7. від операцій, які необхідно проводити (передоплати, повернення, розрахунок картками або розрахунки в кредит);Що необхідно враховувати при виборі РРО?

Відмінності різних типів РРО полягають у функціональних характеристиках:

 1. Моделі використання.
 2. Ергономіці.
 3. Швидкості друку і обслуговування клієнтів.
 4. Запас потужності.
 5. Можливості підключення додаткового обладнання (термінал, ваги, сканер штрих коду та ін.).
 6. Допустима кількість номенклатури.


Вибрати модель РРО можна тільки занесені до Держреєстру РРО!!!

Перелік РРО, які дозволені до експлуатації і допускаються до реєстрації в ГФС є періодично оновлюваний Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

Перелік РРО, Які дозволені до експлуатації и допускаються до реєстрації в ГФС є періодично оновлюваний Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

РРО повинен бути зроблений в Україні.


Державний реєстр РРО

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Реєстраційний номер моделі в Державному реєстрі Назва моделі, модифікації Версії внутрішнього програмного забезпечення Заявник (назва організації та її місцезнаходження) ЄДРПОУ Виробник (назва організації та її місцезнаходження) ЄДРПОУ Строк первинної реєстрації в органах державної податкової служби
1 2 3 4 5 6
I. Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації
1. Електронні контрольно-касові апарати
1.1. Портативні електронні контрольно-касові апарати
512/1098 DATECS МР - 01 МР-01 1.00 ТОВ "СТ ТРЕЙД" м.КИЇВ 40442504 ТОВ "КТС" м.КИЇВ 41754914 21.12.2020
Дата та номер рішення про включення до Державного реєстру Сфера застосування Строк виведення моделі з Державного рєстру Підстава виведення моделі з Державного реєстру
Дата та № документ Обгр
7 8 9 10 11
I. Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації
1. Електронні контрольно-касові апарати
1.1. Портативні електронні контрольно-касові апарати
наказ ДФС від 15.05.2019 № 392 Торгівля. Громадське харчування. Сфера послуг 21.09.2028, але не більше 7 років від дати введення в експлуатацію    

Не знаете, який касовий апарат вибрати та як його перевірити? Звертайтесь до наших спеціалістів, з радістю допоможемо!


Центр сервісного обслуговування

Сервісно-технічне обслуговування - це профілактичні роботи, перелік і періодичність яких регламентує Закон Про РРО та договір з ЦСО. Вартість даних робіт на всіх РРО (крім АЗС) у всіх ЦСО приблизно однакова і залежить в основному від віддаленості торгової точки від ЦСО.


Реєстр Центрів сервісного обслуговування

19.04.2019 року вступив в силу наказ МФУ "Про затвердження порядків ведення реєстру примірників реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій" від 13.02.2019 № 64

Податковий номер 36805364
Назва ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "АЛЬФА-СЕРВІС КПІА"
Адреса м. Київ, вул. Бориспільська, 9, кор.91, офіс 306
Телефон 0443620745
Код моделі 147
Назва ЕКСЕЛЛІО DMP-55B
Номер договору 491013
Дата договору 02.01.2019
Дата закінчення договору 31.12.2019
Дата реєстрації 25.04.2019

Можна подивитися за посиланням в електронному кабінеті https://cabinet.tax.gov.ua/registers/rro-cso


Касовий апарат

Оптимально для малого бізнесу, сфери послуг та ін.

Касові апарати - автономні портативні пристрої, що мають на борту засоби введення і виведення інформації (дисплей і кнопки), робота касира ведеться за кодами товарів і послуг, заздалегідь запрограмованих в пам'ять апарату.


Дізнатися про конкретну модель можна з її технічних характеристик

Технічні характеристики Datecs FP-320

Параметр Характеристика
Тип фіскального принтера Фіскальний реєстратор, одна станція друку, контрольна стрічка формується в електронній формі (паперова контрольну стрічку не потрібно)
Кількість програмованих товарів 20 000 товарів (послуг)
Кількість символів в найменуванні 75 символів
Групи товарів по оподаткуванню Продаж товарів / послуг з будь-якими типами податків і зборів, включаючи комбінації. До 10 груп товарів по оподаткуванню: 5 - з позитивним підсумком розрахунків, в тому числі неоподаткована група для операцій продажу; 5 - з негативним підсумком розрахунків, в тому числі неоподаткована група для операцій повернення.
Види оплати Доступно для програмування до 10 типів оплати (готівка, чек, кредит, платіжна карта і інші)
Фіскальна пам'ять Незалежна фіскальна пам'ять, об'ємом до 5 тис. Денних підсумків
Принтер чеків Термопринтер SEWOO (пр-во Південна Корея). Швидкість друку 200 мм / сек. Напрацювання на відмову 60 млн. Рядків (160 км стрічки), 40 знаків в рядку.
Датчик закінчення паперу Встановлено
Інтерфейси підключення RS232, Ethernet, mini USB
Витратні матеріали Підтримує касову стрічку 2 стандартів: шириною (57,5 ± 0,5) мм або шириною (80,0 ± 0,2) мм. Зовнішній діаметр до 83 мм
Харчування 24 В постійного струму з номіналом 2,1 А
Годинники - календар Проте як 1440 годин після відключення регістра-ра від мережі
Аксесуари та доповнення Грошовий ящик, індикатор клієнта на високій нозі, індикатор клієнта на низькій нозі, індикатор портативний * Аксесуари не входять до комплекту поставки і купуються окремо


Фіскальний реєстратор

оптимально для супермаркетів, мінімаркетів, аптек, ломбардів

 1. Де великий асортимент (від 20 тис. Найменувань) і облік в магазині не обмежується видачею фіскальних чеків - виникає необхідність в оснащенні робочого місця касира комп'ютером або професійної POS-системою.
 2. У таких випадках до POS-систем підключаються фіскальні реєстратори (його ще називають фіскальний принтер, фіскальний апарат).

Фіскальний реєстратор є свого роду принтером друку фіскальних чеків і управляється робочою станцією, а саме обліковим програмним забезпеченням (ПЗ) (1С та інші), встановленим на комп'ютер, ноутбук, планшет. Робота касира ведеться в інтерфейсі ПО робочого місця продавця.


Види програмного РРО?

До державного реєстру включено вісім електронних програм

Easy S1 ТОВ "ИЗИ СОФТ" (м. Київ) 34817577 Перерахування коштів за допомогою програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПКТС)
Комплекс обробки фіскальної інформації ІКС ПРРО ТОВ "ІКС-ТЕХНО" (м. Київ) 31404898 Перерахування коштів за помощью програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПКТС)
ПК "ВЕБКАСА" (WEBKASSA) ТОВ "КТД-ОСВІТА" (м. Київ) 42327051 Торгівля. Громадське харчування. Сфера послуг.
Реєстратор розрахункових операцій спеціалізований (СРРО) ТОВ "ПЛАТІСЕРВІС" (м. Київ) 40385970 Перерахування коштів за допомогою програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПКТС)
Система "E-Receipt (е-Чек) електронний чек ДФС (м. Київ) 39292197 Торгівля. Громадське харчування. Сфера послуг.
Смарт КАСА (SMARTKASSA) ТОВ "ВЧАСНО СЕРВІС" (м. Київ) 41231992 Торгівля. Громадське харчування. Сфера послуг.
Укртрімекс РРО ТОВ "УКРТРІМЕКС" (м. Київ) 30965482 Торгівля. Громадське харчування. Сфера послуг.
Фіскальний сервер "iNNOVATE!" ТОВ "СИСТЕМ ПРОДАКШН" (м. Київ) 41754914 Торгівля. Громадське харчування. Сфера послуг. Оформлення проїзних документів на автовокзалах та автостанціях. Використання ПКТС по перерахуванню готівки.

Не знаете, який РРО підходить саме Вам? Наша компанія допоможе підібрати потрібний!


Easy S1 від ТОВ Ізі софт

EASY S1

Програмний комплекс (далі - ПК) інтегрований з електронним кабінетом ДФСУ. Меню електронного кабінету "Пілот E-Receipt" надає користувачам електронного кабінету доступ до переліку об'єктів оподаткування або об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням або через які здійснюється діяльність і забезпечує можливість зареєструвати каси і касирів, уповноважених здійснювати операції з касами.

Каси: в цій вкладці листа користувачу кабінету надається можливість створити нову касу. Операції з активації та дезактивації кас вимагають накладення ЕЦП особи з правом підпису.

Касири: в цій вкладці листа користувачу кабінету надається можливість додати касира. При додаванні нового касира необхідно завантажити сертифікат ключа електронного цифрового підпису такого касира.

Виконання фіскальної функції і функції передачі контрольно-звітної інформації ПК забезпечує шляхом накладання електронного цифрового підпису, передачі даних на API ДФСУ і отримання від ДФСУ унікального реєстраційного номера, який друкується на чеку.


Комплекс обробки фіскальної інформації ІКС ПРРО від ТОВ ІКС-Техно

ІКС-ТЕХНО

Програмно-апаратний комплекс ІКС-ПРРО являє собою програмно-апаратний мобільне рішення складається з двох основних частин - апаратного шифрувального пристрою і програмного забезпечення, що взаємодіє з апаратною частиною по протоколу обміну даними.

Пристрій шифрування сумісний з усіма ОС сімейства Windows (починаючи з ХР), а також з Android ОС.

Комплекс розроблений для використання в сферах: оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, покупки і продажу іноземної валюти, комплексів самообслуговування (різного роду термінали і т. п.) На даний момент триває процес доопрацювання комплексу з метою оптимізації і узгодження його взаємодії з податкової. Після закінчення даного процесу комплекс надійде в продаж.


Программный комплекс Вебкаса (Webkassa) от ТОВ КТД-Освіта

WEBKASSA

Ціна обслуговування від 250 грн / місяць

 1. Підтримує прайс-листи. Для прискорення обслуговування клієнтів, щоб не вводити кожен раз найменування товару або послуги, можна використовувати готову номенклатуру товарів і підключати будь-які сканери штрих-кодів.
 2. Підключення принтера по Bluetooth. Дуже добре підходить для виїзної торгівлі на ярмарках, виставках і т.д. Принтер, що підключається повинен мати функцію Bluetooth.
 3. Підходить для використання в режимі покупки. Може використовуватися ломбардами, пунктами прийому склотари, металу та ін. Без необхідності придбання додаткових модулів або оплати.
 4. Здійснює автоматичне закриття зміни в зазначений час. Відправка Z- звіту на email при автоматичному закритті зміни. Автоматичне вилучення готівки в касі при закритті зміни.
 5. Режим Модель WEBKASSA в разі збоїв може працювати в автономному режимі до 3 (трьох) днів.

Реєстр розрахункових операцій спеціалізований (СРРО) від ТОВ «Платісервіс» - для ФОП не підходить

СРРО - призначений для фіскалізації операцій з прийому та переказу готівки коштів для банків і небанківських фінансових установ за допомогою програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі - ПТКС), в якості учасника Внутрішньодержавною платіжної системи «Платісервіс».

СРРО є фіскальний сервер платіжної системи, в якому реалізовані фіскальні функції. СРРО призначений для роботи в складі платіжної системи, програмне забезпечення якого розроблено таким чином, що жоден платіжний термінал учасника платіжної системи не в змозі прийняти готівкові кошти для перекладу без реєстрації СРРО цієї операції.

СРРО забезпечує виконання фіскальних вимог законодавства кожним окремим ПТКС учасника платіжної системи, забезпечує облік і зберігання фіскальної інформації про вжиті кожним ПТКС готівки, формування і передачу для друку фіскального чека за прийнятими засобів, формування та зберігання фіскальної інформації і контрольної стрічки в електронній формі по кожному ПТКС.


Укртрімекс РРО від ТОВ Укртрімекс

SMARTKASA

Смарт Каса - POS-термінал з потужною екосистемою для ведення бізнесу, яка поєднує в собі касове ПО, РРО, платіжний термінал, особистий кабінет з інструментами аналітики і мобільний додаток. Все це працює на базі Android, зі швидкісним 4G і Wi-Fi зв'язком і може використовуватися без підзарядки до 72 годин.

Вартість 13800 грн або оренда в місяць 400 грн


Фіскальний сервер iNNOVATE! від ТОВ Систем продакшн - для ФОП не підходить

iNNOVATE

Універсальна система фіскалізації робочих місць Кассиров (підтримує РРО та ПРРО)

Система може застосовуватися для роботи з будь-якими пристроями (фіскальними та нефіскальних принтерами, POS-системами і т.п.), і інтегруватися з касовим програмним забезпеченням (front-office), який використовується на робочих місцях касирів, CMS інтернет-магазинів, мобільними додатками і т. д.

Через зміну законодавства з РРО, в Україні триває процес розробки технічної документації, яка регулює вимоги до програмних і новітнім РРО. Продажі, адаптація і практика впровадження iNNOVATE! почнуться, як тільки буде затверджено законодавчі вимоги до рішень такого рівня.


РРО, робота яких побудована на API від ДПС - Програмне РРО від ДПС

WEBCHEK

«ВебЧек: ПРРО» цей ПРРО дозволяє, отримуючи дані з 1С Підприємство, формувати, підписувати, реєструвати чеки і звіти на сервері УКРІНФОРМ. Також «ВебЧек: ПРРО» має функцію відправки електронних чеків або їх друку на чекових або А4 принтерах. Можливе використання і друку, і відправки електронних чеків одночасно. «ВебЧек: ПРРО» використовує при роботі відкритий API податкової служби.


Poster

POSTER

Дане рішення налаштоване на кафе, бари, фастфуди, пекарні, кальянні.

До 19 липня 2020 року Poster запустить інтеграцію з хмарним РРО. Ви зможете автоматичному режимі передавати дані про продажі на сервера податкової. Досить буде завантажити свій ЕЦП-ключ на планшет з додатком терміналу.

Одна POS-система вирішує всі питання: онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика, CRM. Працює в хмарі, встановлюється за 15 хвилин. Коштує від 475 грн в місяць.


Система E-Receipt (e-Чек) від ДПС - працює в тестовому режимі, її можна протестувати не на своїх, а на вигаданих даних.

Зараз система працює в тестовому режимі, можна безкоштовно протестувати: PRROSTO

У тестовому режимі на сервері ДПС реалізовано для платників податків інтеграцію з системою E-Receipt (електронний фіскальний чек), впровадженої в тестовому режимі ДПС України.

На сьогодні в ній:

 1. Оновлено порядок обміну електронними фіскальними чеками з системою E-Receipt і оновлені формати документів.
 2. Додана функція друку QR-коду на документах.
 3. Доопрацьовані методи взаємодії з програмою Арт-Звіт Pro через Com-інтерфейс для передачі електронної чеків в облікову систему 1С.
 4. Реалізовано реєстрацію і імпортованого чека.
 5. Реалізовано метод отримання статусу прро (зміна відкрита / зміна не відкрита), закриття оффлайн сесії.

І ще є 2 компанії, що поставляють програми по здачі звітності «АРТ-Звіт» та «M.E.Doc», які будуть також впроваджувати ПРРО, побудовані на роботі API від ДПС.

Не змогли розібратись з темою "РРО"? не знаєте що робити? Приходьте до нас на онлайн-консультацію, будемо раді допомогти!


Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.

Останні новини
Звітність по КІК, або звітність власників по Контр...
Звітність по КІК, або звітність власників по Контрольованим Іноземним Компаніям (КІК)

Звітність по КІК, або звітність власників по Контрольованим Іноземним Компаніям [ ... ]

Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про...
Який штраф Вас чекає якщо не подати декларації про доходи?

Який штраф, якщо не подати декларації про доходи?! Податкова декларація подаєтьс [ ... ]

Перереєстрація ПРРО, як здійснити?...
Перереєстрація ПРРО, як здійснити?

Перереєстрація ПРРО! Як інформує ДПС, відповідно до п. 8 розділу II Порядку реєстр [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 рок...
Зміни в проведенні податкових перевірок з 2022 року!

Зміни в проведенні податкових перевірок! ДПС повідомили, що Законом України від  [ ... ]

Коли не потрібно застосовувати РРО?...
Коли не потрібно застосовувати РРО?

Коли не потрібно РРО! Відповідно з пунктом 14 ст. 9 Закону України від 06.07.1995 р. №265/9 [ ... ]

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! bsp;... ]

Порядок ведення товарного обліку для ФОП!...
Порядок ведення товарного обліку для ФОП!

Порядок ведення товарного обліку! Порядок набирає чинності через 10 днів з дня йо [ ... ]

ПРРО та як його вибрати?
ПРРО та як його вибрати?

ПРРО та як його вибрати? ПРРО є програмним реєстратором розрахункових операцій,  [ ... ]

Популярні публікації
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2021 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2021 роціsp;]

Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при...
Які наслідки, якщо відсутні первинні документи при перевірці за місцем реалізації товарів?

Штрафи за відсутність первинних документів! Відповідно частини другої t19" target="_blank" rel="noindex">статті 19  [ ... ]

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 р...
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2022 рік!

Ставки і терміни сплати ЄСВ, та єдиного податку в 2022 роціsp;]

Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення...
Декларація ПДВ-2021 всі нюанси заповнення

Декларація ПДВ-2021! Процес заповнення декларації з ПДВ в Україні пов'язаний з мак [ ... ]

Як правильно вести Головну книгу?...
Як правильно вести Головну книгу?

Як вести Головну книгу? 21 липня 2021 року Міністерство фінансів України видало нак [ ... ]

Строки давності для застосування штрафів!...
Строки давності для застосування штрафів!

Строки давності штрафів! Граничним строком застосування штрафних санкцій (штра [ ... ]

Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!...
Заповнення нульової декларації з ПДВ 2021!

Нульова декларація з ПДВ 2021! З початку весни поточного року вступили в силу онов [ ... ]

Штрафи за трудовим законодавством 2021!...
Штрафи за трудовим законодавством 2021!

Штрафи за трудовим законодавством На законодавчому рівні в Україні від мінімал [ ... ]

Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!...
Штрафи за неофіційне працевлаштування працівників!

Штрафи за тіньових працівників! Держпраці розповідає, що заходи до притягнення  [ ... ]